13’üncü Cuma Olduğu İçin Alışveriş Yapılabilecek 13 Şey


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

13’üncü Cuma, farklı insanlar için farklı şeyler ifade ediyor. Tarihsel olarak ya da öyle olduğu düşünülüyor, modern bir öcü olarak varlığının kökleri İskandinav mitolojisine, Avrupa tarihine ve hatta bazı Batı dinlerine dayanıyor. Ancak bugün, daha çok üst düzey bir slasher serisi ve genellikle artan bir heyecan günü olarak varlığını sürdürüyor.

İyi şans getirir mi? Kötü mü yazıyor? Kara bir kedi yolunuzdan geçtiğinde ne olur? Gerçek cevaplarımız olmayabilir, ama bir şey olabilmek kesin olarak söylemek gerekirse, ayın 13’ü Cuma olduğunda not almanın her zaman eğlenceli olduğudur. Ve işte buradayız! Yılın en erken 13’üncü Cuma günü gerçekleşebilir ve bizde bir tane var.

Belki tarih, Cadılar Bayramı sezonunu kaçırmanıza neden olur. Belki de her zaman ürkütücü eşya koleksiyonunu geliştirmek isteyen yıl boyu gotik bir tipsindir. Belki de bugün kendini şımartmayı hak ettiğine dair bir işaret istedin ve tesadüfen buraya geldin.

13’üncü Cuma hakkında ne hissederseniz hissedin, hepimizin bir avantajdan yararlanmanın önemli olduğunu hissettiğimizi rahatlıkla söyleyebiliriz. alışveriş merkezi ortaya çıktığında. Arkanıza yaslanın, aşağı kaydırın ve kendinize aptalca hediyeler alın. Sadece… kaçabiliyorsanız, bugün kristal berraklığında göllerin yakınına gitmeyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361086/friday-the-13th:-13-silly-spooky-and-scary-things-to-buy-just-because?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir