131 Dolar Değerinde Felsefe Parfüm ve Cilt Bakımında 62 Dolarlık Bir Fırsat Kazanın


Bunlar Felsefe ürünleri sahip olmak çok sadık bir takip. İşte alışveriş yapanların söyledikleri:

Philosophy Super-Size Amazing Grace Parfümlü 3’ü 1 Arada Jel İncelemeler

Bir müşteri, “Bunu yıllardır sipariş ediyorum, bayıldım. Her zaman duş jeli ve losyon kullanın. Biri bana her zaman ne giydiğimi soruyor, çok temiz kokuyorum. Ayrıca cildime iyi geliyor ve cildim yumuşacık oluyor.” söz konusu.

Bir başkası övgüyle söz etti, “Bu üçü bir arada, harika zarafet şampuanı, Vücut yıkama, mükemmel … harika kokuyor ve onu seviyorum.”

Birisi, “Beğenmeliyim, YILLARDIR KULLANIYORUM. SAÇLARIM İÇİN DE KULLANABİLİRİM. BU HERKES İÇİN MÜKEMMEL BİR HEDİYE.”

Felsefe Harika Grace Eau de Toilette Yorumları

Bir müşteri, “Bu kokuyu yıllardır kullanıyorum. Bana sürekli ne kadar güzel koktuğum söyleniyor! Sonsuza dek hayranım,” diyor bir müşteri söz konusu.

Bir başkası, “Bu kokuyu bir yıldır kullanıyorum! Çok güzel kokuyorsun gibi iltifatlar alıyorum. Bu sakinleştirici, rahatlatıcı bir koku, zarif ama güzel. Amazing Grace ile yanlış gidemezsin!”

Bir yorumcu, “Hafif, temiz çiçek kokusunu seviyorum. Astımım var ve kullandığım kokulara dikkat etmem gerekiyor. Amazing Grace harika. Adı her şeyi söylüyor.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376366/don't-miss-this-dollar62-deal-on-dollar131-worth-of-philosophy-perfume-and-skincare-products?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir