13.800 5 Yıldız İncelemeli Bu Toksik Olmayan Böcek Spreyi 10$’a Satışta


Amazon müşterilerinin ne düşündüğünü merak ediyor musunuz? Aşağıdaki incelemelere göz atın.

“Bu ürün harika. Onu çöp ve geri dönüşüm kutularıma püskürtüyorum ve etrafta vızıldayan sineklerim yok. Piknik alanımın etrafına püskürtüyorum ve sinekleri, arıları ve diğer uçan haşereleri uzak tutuyor. Mutlaka denemelisiniz.”

“Canlandırıcı ve işe yarıyor… Sinüslerimi bile açtı! Dışarıdaki oturma alanım harika kokuyordu. Mutlaka satın alın. Kesinlikle yaz için stok yapacağım.”

“Bu ürüne sarı ceket denen bir tür yaban arısını kovması için sipariş verdim. Bunlar sokabilen ve ısırabilen çok agresif eşekarıları ve bu yaz onlardan bir akını oldu. Şeker ve proteine ​​çekiliyorlar, bu yüzden ben Hayvanlarımı sokmadan veya ısırmadan beslemeyi çok sinir bozucu buldum. Dışarıya soda veya herhangi bir yiyecekle çıkamıyorum çünkü her yerde olacaklar. İşe yarayan tek böcek ilacı içlerinde piretrin bulunanlar, ki ben benim veya hayvanlarımın yanında güvenle kullanamıyorum.Nane yağının işe yarayacağını okudum ve gerçekten işe yarıyor!Bunu serbestçe püskürtebiliyorum ve bana veya hayvanlarıma zarar vermekten endişelenmeme gerek yok.Sarı ceketler bundan nefret ediyor, bu yüzden yemek zamanı olumlu bir deneyim haline gelir, kabus değil.”

“Evdeki eşekarısı kovmak için çok iyi çalışıyor ve çocuklar ve evcil hayvanlarla ilgili toksisite konusunda endişelenmeme gerek olmadığı için mutluyum.”

“Washington Eyaleti’nde yaşıyorum ve yaz aylarında örümcekler SÜPER can sıkıcı, çünkü bu bölgelerde klima yaygın olmadığı için pencerelerin çoğu çatlak. beni hayal kırıklığına uğratmıştı. Birkaç günde bir püskürtüyorum ve şimdiye kadar daireme sıfır örümcek tünemeye geldi. Bu şeye bayılıyorum.”

“Mighty Mint gerçek bir oyun değiştirici! Perdeli arka verandamızın iç çevresine bu basit uçucu yağ spreyini BİR KEZ püskürttükten sonra, mutfağımdaki kötü marangoz karıncalarında anında bir azalma olduğunu fark ettim! O zamandan beri her gün kullandıktan sonra, Bence çok keyifli bir yaz geçireceğiz! Kendinize bir iyilik yapın. Güvenilir bir yok ediciyle iletişime geçerek zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf edin ve sonunda hayatınızdan kovacağınızı hiç düşünmediğiniz böceklerden kurtulmak için birkaç şişe Mighty Mint satın alın. sonsuza kadar önceki ev. Gerçekten işe yarıyor!!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339764/this-game-changing-non-toxic-bug-spray-with-13-800-5-star-reviews-is-on-sale-for-10?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir