12.000+ Amazon Yorumcusu, İndirimdeki Bu Şortların “Çok Rahat” Olduğunu Söyledi


Bu makalede adı geçen marka, Amazon’un E anlamına gelen Creator Connections programının ortaklarıdır! bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız, satın alma işleminizden daha fazla komisyon alabilir. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E tarafından değil!

Yaz yaklaşırken, kalın kazakları bir şortla değiştirecek bir sonraki kişi kadar heyecanlıyım. Ancak bazen kot şortlar onu kesmiyor. Garip bir şekilde sığabilirler veya düpedüz rahatsız olabilirler, ki bu büyük bir hayır-hayırdır. Ve eşofman şortları, bir gün veya gece için fazla rahat olabilir. Mutlu ortam nerede?

Şort satın almak zor olabilir, ama neyse ki, Amazon’da yaz kısa sıkıntılarımıza mükemmel bir çözüm buldum. 40 baskı ve renkte mevcuttur, bunlar elastik büzme ipli şort şu anda sadece 26 $ için satışta. Rahat, gösterişli ve çok yönlü görünüm, sandaletler ve body ile tamamlanabilir veya spor ayakkabı ve atlet ile daha rahat hale getirilebilir. Esnek bel bandı, hoş bir yapı ve ekstra rahatlık sağlar. Kısa filmlerde yanlış gidemezsiniz ve 12.000’den fazla yorumcu aynı fikirde.

Bir yorumcu şortun “yaz için harika” olduğunu söylerken, başka bir Amazon yorumcusu övüyor, “Bu şortu her giydiğimde iltifat alıyorum. Şık ve rahatın ötesinde. paket.”

Başka bir paylaşım, “Normalde şort almam ve giymem. Rahat rahat giyebileceğim bir giysi değiller. Ben kalın bacaklı bir kızım ve şort bana hiçbir şekilde yakışmaz. özellikle sıcakta kalçalarım için her türlü rahatlığı sağlayın, ne demek istediğimi anlıyorsanız… Bu şortlar hariç!!! Bunlar hayatımda sahip olduğum en iyi şortlar ve keşke onları yıllar önce alsaydım ve her renkte!!”

İleride, alışveriş yapın esnek, rahat şort Amazon’da hala satıştayken.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376805/these-on-sale-amazon-shorts-have-12000+-5-star-ratings-and-reviewers-say-they-re-%22so-comfortable%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir