113 Dolarlık Kozmetik Ürünlerinde Bu 45 Dolarlık Fırsatı Kaçırmayın


Alışveriş yapanlar buna bayılıyor BT Kozmetik seti. Bu ürünlerden yeterince alamayan kişilerin bu incelemelerine göz atın.

IT Cosmetics Bye Bye Pores Sıkıştırılmış Pudra ve Fırçalı Bronzlaştırıcı İncelemeler

Bir müşteri, “Öncelikle, fırça harika. Bu setin tamamı tek başına fırçadan daha ucuza mal oluyor! İki pudrayı da seviyorum. Birinin sabitlenmesi kireçli değil ve bronzlaştırıcı çok kolay sürülebilir. Kokusu da güzel.”

Başka bir övgü dolu söz, “BT kozmetik ürünleri hayatımı, bakışımı ve kendime olan güvenimi gerçekten değiştirdi. Bu Bye Bye Pores, pudra ve bronzlaştırıcı, çok hafif sürülüyor ama size inanılmaz bir kapatıcılık sağlıyor ve bir şekilde cildinizin yüzeyini eşitliyor. Tümü bir pudra ile. Bu harika bir şey.”

Birisi, “Bu iki ürünü bir arada seviyorum. Her gün için başka bir şeye ihtiyacınız yok. Eşleştirmeye çok sevindim !!!!! Teşekkürler.”

Bir yorumcu, “Abartıya dayanabilecek pek çok güzellik ürünü yok. AMA-bu güle güle gözenekler, preslenmiş pudra ve bronzlaştırıcı, İNANILMAZ! Yüzüm kusursuz görünüyor! 60 yaşındayım ve sonunda bir şey buldum. bu bana makyaj rutinime pürüzsüz ve güzel bir bitiş sağlıyor! Bu harika ikiliyi elde etmek için koşun, yürümeyin!!”

Ürünlerin bir hayranı, “Bu çok güzel. Size bitmiş bir görünüm veriyor. Airbrushing ile karşılaştırır. Çok memnun kaldım!”

Birisi, “Bu pudra sizi kesinlikle KUSURSUZ gösteriyor!! Her BT ürünü bana ve yüzüme iyi geldi ama bu benim favorilerimden biri olabilir!”

IT Cosmetics’ten daha fazla harika ürün mü arıyorsunuz? 123 $ değerindeki bir ürün paketindeki bu 77 $ fırsatına göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372492/get-dollar113-worth-of-it-cosmetics-products-for-just-dollar45-and-get-a-filtered-airbrushed-look-in-real-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir