1000 libre Sisters’ Tammy Slaton Kilo Verme Dönüşümünü Gösteriyor – Hollywood Life


tammy slaton kilo kaybı


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: TLC/Youtube

Resmi olarak “yeni ben” sezonu Tammy Slaton, 36! bu 1000 libre Kız kardeşler yıldız, 22 Mayıs’ta Instagram’da gösteriş yapmak için gitti. fotoğraf döngüsü bu onun kilo verme dönüşümünü gösterdi. İlk slaytta, kızıl saçlı güzel deniz mavisi bir kolsuz bluz giyerken, gözlükleriyle aksesuar takıyordu. Beş fotoğrafın geri kalanı, TV kişiliğini aynı toplulukla biraz benzer pozlarda resmediyordu.

Tammy, fotoğrafları 499 bin takipçisiyle paylaştıktan sonra, birçoğu onun yeni görünümünü görünce tepki vermek için yorumlara gitti. Bir hayran, “Senin adına çok mutluyum Tammy, harika çalışan kıza ayak uydur,” diye yazarken bir başkası ekledi, “Tammy, sen çok güzelsin. Herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle.” Bir hayran, Sezon 4 olarak onu şovda görmeyi özlediklerini eklemeden edemedi. 1000 libre Kız kardeşler 21 Mart’ta sona erdi. “Çok güzel!! Her Salı seni özlüyorum, ”diye yazdı dizinin hayranı. Tammy dizide kız kardeşiyle birlikte rol alıyor. Amy Slaton35.

23 Mayıs’taki özçekimden önce, 36 yaşındaki oyuncu 4 Mayıs’ta Indiana’da yürürken ve ayak işlerini yaparken görüldü. Tammy’nin bir süredir ilk kez yardımı olmadan yürüdüğü için gezi onun için bir dönüm noktasıydı. tekerlekli sandalye veya yürüteç. Güneşli bir günde dışarıda dolaşırken, bir çift rahat siyah eşofmanla uzun gri bir bluz salladı. Ek olarak, Tammy’nin vücuduna oksijen vermek için yüzünün etrafında bir burun kanülü vardı.

tammy slaton
Tammy Slaton (R) ‘1000-Lb’de resmedildi. Kız kardeşler’. (TLC/Youtube)

Tammy ayrıca başka bir dizi kilo kaybı gösterdi. özçekimler 6 Mart’ta, TLC’de yayınlanan 4. Sezonun ortasında. Anlık görüntülere altyazı eklememesine rağmen, takipçilerinin çoğu yorumlarda bol bol konuştu. “Tammy: seninle gurur duyuyorum!!!! Yolculuğunu takip ediyorum ve tek söylemem gereken, anla kızım!!!”, bir hayran kaleme alırken, bir diğeri fışkırdı, “Senin adına çok mutlu! Size Las Vegas’tan iyi hisler gönderiyorum.” Yorumlar, kilo verme yolculuğu için çok sayıda övgü ile devam etti.

Vücut dönüşümünün ortasında, tarafından yayınlanan yeni bir rapor ABD Güneşi 1 Mayıs’ta, Tammy ve kocasının, Caleb Willingham, 40, resmen bitti. Kaynak, bu ayın başlarında çıkışa “Tammy hukuk ekibini sıraya koydu ve boşanma davası açmaya hazır” dedi. “Caleb rehabilitasyonda diyetine uymadığı için ayrıldılar. 30 pound kazandı ve programını çalışmıyor. Yaklaşık iki hafta sonra, aynı çıkış Tammy’nin o zamandan beri yoluna devam ettiğini ve TikTok yıldızıyla çıktığı söylentisinin olduğunu bildirdi. Greg Morgan25. Caleb ve Tammy Kasım 2022’de evlendi. İNSANLARboşanma kesinleşmiş gibi görünmese de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/23/1000-lb-sisters-tammy-slaton-weight-loss-transformation-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir