1000 libre Sisters’ Amy, 2 Çocuk Sahibi Olmanın En Zor Kısmını Açıklıyor


TLC’nin 1000-Lb. ÖZEL Kız Kardeşler: Tammy, Dr. Stapleton’dan Bıkmış

Amy Slaton tam bir eve ayarlanıyor.

TLC’lerin yıldızı 1000 libre Kız kardeşler hoş geldin oğlum Glenn Allen Halterman kocası ile Michael Halterman Temmuz 2022’de, kardeşe katılıyor Gage Deonu Kasım 2020 doğumlu.

Aynı çatı altında 2 yaşından küçük iki çocuğa sahip olmak kimse için kolay değil ve Amy, E’ye özel olarak söyledi! Hala öğrenme eğrisiyle uğraştığına dair haberler.

“En iyi yanı, onların birbirleriyle etkileşime girdiğini görmek ve birbirlerini tanımak” dedi. “En kötüsü de evde ikisiyle baş başa kaldığımda ikisi aynı anda ağlamaya başlıyor. Önce hangisine dikkatimi vereceğimi bilemiyorum.”

Amy, 6 aylık Glenn’in kendi başına bir “ordu taraması” yapmaya başladığını ve Gage’in çoğu zaman yeni rolünü çoktan benimsediğini açıkladı.

Amy, “Gage nasıl ağabey olunacağını öğreniyor,” dedi. “Glenn’e bir şeyleri nasıl yapacağını öğretmeye bayılıyor, yoksa onu doyurur. Her şey onun ruh haline bağlı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362998/lessigreater1000-lb.-sisterslessigreater-amy-reveals-the-most-difficult-part-of-having-2-young-boys?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir