1000 libre Kız Kardeşler: Amy ve Tammy Nasıl “Seksi Kız Kardeşler” Oluyor?


1000 libre ÖZEL Kız Kardeşler: Tammy Kilo Verme Ameliyatı Hedefine Ulaştı

Tammy Slaton müthiş bir destek sistemi var.

TLC’nin 14 Şubat bölümündeki özel ön incelemede 1000 libre Kız kardeşler, Tammy, kendisine en yakın olanlara büyük bir haber vermenin eşiğindeyken gülümsemekten kendini alamaz. Bir itirafta, “Bugün, aileme kilo verme ameliyatı için onay aldığımı itiraf edeceğim gün.”

Tammy rehabilitasyon merkezinden tüm çeteyi toplar ve erkek kardeşini arar. Chris ve kız kardeşler Amy, Amanda Ve Sisli Facetime’da.

Tammy toplanan ekibe “İyi haberlerim var” diyor. “Doktor Smith baş harflerini verdi ve lanet olası ameliyatımı onayladı.”

Tammy’nin ailesi belirgin bir şekilde şaşkına dönerken, Amy ağzından “Ne oluyor ki?”

Görüntülü görüşmede eşiyle birlikte olan Chris Britanya“Kaltak, yalan söylüyorsun. Evet, Tammy. Bu, tüm yıl boyunca duyduğum en iyi s-t.”

Amy, kocasıyla birlikte Michael ve oğul gösterge sonunda haberi işler ve kız kardeşine “Sana bunu yapacak kadar güçlü olduğunu söyledik” der.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364480/lessigreater1000-lb.-sisterslessigreater-sneak-peek:-why-amy-says-she-and-sister-tammy-are-turning-into-%22sexy-sisters%22?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir