100 Doların Altındaki Kadınlar İçin En İyi Termal Polar – Hollywood Life


termal polar
İmaj Kredisi: Kzenon/Adobe Stock

Web sitemizdeki bir bağlantı aracılığıyla bağımsız olarak incelenmiş bir ürün veya hizmet satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu alabiliriz.

Kış ayları geldi diye fitness yolculuğunuzun zedelenmesine izin vermeyin. Soğukta dışarıda koşmak, sıcak bir yaz koşusuna göre daha zorlu olsa da, egzersiz yaparken donmak zorunda değilsiniz. Bir sonraki yol koşunuz, açık hava parkurunuz veya soğuk yürüyüşünüz için ideal uzun kollu bluzu bulduk. Bununla Tanış BALEAF Yarım Fermuarlı Kadın Termal Polar! Sadece 36,99 ABD doları, büyük bir ön cep ve mükemmel uyum için kullanışlı parmak delikleri içerir.

36,99 $ karşılığında BALEAF Half-Zip Termal Polar buradan alın.

BALEAF termal polar

Yüksek kaliteli bir polar astar içermesine rağmen, bu popüler BALEAF üst kısım hafiftir ve nefes alabilir, hacimli veya bol değildir. Onun vücuda oturan tasarım (%87 Polyester / %13 Spandex), rahat ve esnek bir uyum için her vücut tipine hitap eder. Boyun çevresinde ekstra koruma için bir dik yaka ve daha fazla sıcaklık için parmak delikli manşetler içerir. Parmak delikleri ve Raglan kollar doğal bir hareket aralığı sunar ve üst kısmı sabit tutarak sizinle birlikte hareket etmesine yardımcı olur. Ek olarak, onun Ter tutmayan kumaş, aşırı ısınmadan sizi sıcak tutar ve antrenmanınız boyunca pürüzsüz bir his için düz dikişlerle kesilir.

Bu termal üstte harika olan şey, sizi uzun süre sıcak tutan güçlü, ısıyı sabitleyen kumaşıdır. En düşük sıcaklıklarda sıcaklığı hapseden süper sıcak fırçalanmış mikro ızgaralı polar iç kısım içerir. Bu üst, ister açık havada yoga yapıyor olun, ister bisiklete biniyor veya ağırlık kaldırıyor olun, vücudunuzu şarapçıda hareket ettirmek söz konusu olduğunda oyunun kurallarını değiştirir.

BALEAF termal polar

Bize güvenin, BALEAF’ın yarım fermuarlı termal kumaşına aşık olacaksınız. O kadar çok insan var ki! — Sadece dünyanın her yerinden memnun müşterilerden gelen bazı parlak incelemelere bir göz atın.

“30 derecelik havada yarı maraton koşmak için öfkeli bir ceket aradım. Bu harika. Çok sıcak ve bulanık, ucuz bir his DEĞİL,” değerlendirmelerde bir mutlu müşteri paylaştı. ‘Harika bir ceket… Altına 2 gömlek giydiğimde dondurucu Oklahoma rüzgarlarında koşarken hiç üşümüyorum.”

Başka bir müşteri bu BALEAF topunu o kadar çok sevdi ki katları sipariş ettiler! “Rahat, gurur verici ve harika bir uyum. Büyük Kanyon gezim için 4 farklı Baleaf eşyası aldım ve hepsini çok sevdim,” diye paylaşan müşteri, markanın eşyalarının “harika bir malzemeye” sahip olduğunu belirtti. Birçok müşteri, bu özel BALEAF ürünündeki “fonksiyonel” ve “uygun” ceplere ortak bir sevgiyi paylaştı.

Bu BALEAF termal polar üst ile kış antrenmanlarınızı yükseltin! Bahsetmiyorum bile, 34 dolarlık düşük fiyatla yanlış gidemezsiniz. Ve sizin için değilse, bu aktif giyim elyafı, hayatınızdaki fitness severler için harika bir hediye!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/shop/best-thermal-fleece-for-women-4293531/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir