1. Fotoğraflar – Hollywood Life


Taylor lautner


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tammie Arroyo/Shutterstock

Jacob Takımı taraftarları, geri çekilin! Taylor lautner resmi olarak evli bir erkektir. bu alacakaranlık 30 yaşındaki Hunk, düğümü bağladı nişanlı Taylor “Tay” Kubbesi 12 Kasım Cumartesi günü Robles, California yakınlarındaki Epoch Estate Wines’te. Çiftin yayınladığı çarpıcı fotoğraflarda öpüşürken görüntülendi. Günlük posta, bu da hayranlara Tay’ın elbisesine bir bakış attı. Kolsuz kesimli çiçek aplikesiyle vurgulanan tül etekli uzun beyaz bir elbise giymişti. Ayrıca geleneksel bir şeffaf örtü ekledi. Bu arada, Taylor siyah bir smokinin içinde şıktı.

Taylor lautner

Yeterince ilginç bir şekilde, aktör yakın zamanda nişanlısının kendi soyadını alacağını ve ikisinin de… Taylor Lautner olacağını itiraf etti. “Kelimenin tam anlamıyla aynı kişi olacağız” dedi Kelly Clarkson yakın tarihli bir röportajda, başına Günlük mail. “Ya süper basit tutarız ya da süper karmaşık,” diye alay etti. Artık resmi olduğuna göre, yeni eşi için “Tay”i kullanmaya devam ederek muhtemelen kendilerini ayırmaya devam edecekler.

Güzel çift, 11 Eylül’deki nişanlarını ilk olarak romantik bir Kasım 2021 tarihli gönderiyle duyurdu. Lautner, müstakbel gelininin önünde güller ve mumlarla çevrili diz çökmüş bir fotoğrafının yanına, “En iyi arkadaşım, SENİNLE SONSUZA KADAR GEÇİRMEK İÇİN BEKLEYEMİYORUM,” diye yazdı. Tay, “Ve aynen böyle, tüm dileklerim gerçekleşti” yazmak için aynı platforma gitti.

Taylor Lautners ilk olarak Eylül 2018’de bir düğünde birlikte görüldüklerinde söylenti değirmenini harekete geçirdi ve Cadılar Bayramı’nda basketbol temalı kostümleri koordine ederek sosyal medya yetkilisi oldular. Lautner, güzel yeni gelini için duygularını geri tutmadı. Mart 2020’de rahat bir Instagram fotoğrafına “Sonsuza kadar minnettar olduğum bu inanılmaz insanın 23. doğum günü kutlu olsun” diye yazdı. “@taydome ile karantinaya alınmayı tercih edeceğim kimse yok.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/12/taylor-lautner-married-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir