1. Fotoğraflar – Hollywood Life


1. Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Damian Dovarganes/AP/Shutterstock

Lisa Marie Presley babasında yer üstünde bir taş lahitte toprağa verilecek Elvis PresleyGraceland’ın evi. Büyük gri mezarın fotoğrafları, halka açık bir anma töreninden bir gün önce yayınlandı. Şimdi ne olacak şarkıcı, başına TMZmerhum Elvis’in tek çocuğuydu. Dinlenme yeri doğrudan oğlunun yanında Benjamin Keough‘nin – eski kocasından olan iki çocuğundan biri Danny Keough – 2020’de 27 yaşında ne yazık ki vefat etti.

Büyükanne ve büyükbabası – Elvis’in babası dahil, Vernonve annesi, Gladysve büyük büyükannesi, minnie mae, ayrıca Elvis’in doğumda ölen ikiz kardeşi için bir anıtla birlikte oraya gömüldü. Lahitin görüntüleri yayınlanmadan önce, işçilerin 20 Ocak’ta Lahit’in oraya gömülmesi için mezarı kazarken görülebiliyordu. Evin etrafında da çiçek aranjmanları görülebilir.

1. Fotoğraflar – Hollywood Life
Lisa Marie Presley’in halka açık anma töreni 22 Ocak Pazar günü yapılacak. (
Damian Dovarganes/AP/Shutterstock)

Lisa, desteklediği Altın Küre ödüllerine katıldıktan sadece iki gün sonra ne yazık ki vefat etti. Austin Butler rolüyle kim kazandı Elvis, 12 Ocak’ta Calabasas bölgesindeki evinde “tam kalp durması” geçirdikten sonra. Hemen kalp masajı uygulayan ve 911’i arayan eski kocası Danny tarafından bulundu. ailesi bir Canlandırma Emri imzalamak için. Kısa bir süre sonra, sonunda hayatını alan ikinci bir kalp krizi geçirdi. hem annesi Priscilla Presley ve kızı Riley Keough onunla hastanedeydiler.

Halka açık anıtın 22 Ocak’ta Memphis, TN’deki Graceland’da yapılması planlanıyor ve ayrıca sabah saat 9:00’da Graceland sitesinde canlı yayınlanacak. Lisa’nın ikiz kızları Priscilla ve 33 yaşındaki Riley’nin ötesinde, Finley Lockwood ve Harper Lockwood14, babaları Michael Lockwoodve Riley ile Benjamin’in babası Danny’nin de katılması bekleniyor. Graceland’ın web sitesi, “Aile ve arkadaşların yanı sıra genel halk da katılmaya davet ediliyor” diye doğruluyor. Ayinden sonra, Lisa’nın Meditasyon Bahçesi’ndeki son dinlenme yerini görmek için bir alay düzenlenecek. Mülkün görüntülerine göre, bir sahne var gibi görünüyor – bu da Lisa’nın anısına performanslar olabileceğini düşündürüyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/lisa-marie-presley-sarcophagus-1st-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir