1 Fiyatına 5 Ruj Alın: Clinique, Charlotte Tilbury ve Daha Fazlası


senden önce daha fazla bilgiye ihtiyacım var mağaza? Bu ruj incelemeleri, bu paketin olmazsa olmaz olduğuna sizi ikna edecek.

Clinique Siyah Bal İncelemelerinde Neredeyse Ruj

Bir müşteri, “Bu renkteki bu ruj harika! Herkese yakışmasına bayılıyorum. Harika bir ürün.” söz konusu.

Bir başkası, “Doğru! Bu her cilt tonuna uyuyor! Benimki kıştan yaz bronzluğuna geçtiğinde bile bu mükemmel çalışıyor. Ayrıca dudak balsamı dokusu gibi olmasına bayılıyorum!!”

Charlotte Tilbury Matte Revolution Ruj, Yastık Konuşması Orijinal İncelemeler

Bir Bloomingdale müşterisi paylaşılan“Aynı ruju nadiren iki kez alırım, ancak bu benim mutlak favorilerimden biri haline geldi ve yeni satın aldım. Renk zarif – açık tenliyim, açık kahverengi saçlarım ve mavi gözlerim var. çoğu uzun süre kalıcı formüllerle elde ettiğiniz o iğrenç kuru his olmadan. Güzel bir temel!”

Bir yorumcu fışkırdı, “Herkes bu rujun herkese uygun olduğunu ve piyasadaki en iyi çıplak dudak olduğunu söylediğinde şüpheliydim ama gerçekten en iyi ton ve doku olduğunu doğrulayamıyorum. Aslında hem orijinal hem de orta boy yastık konuşması aldım. Her ikisi de ruh haline göre çok güzel. Şiddetle tavsiye ederim.”

Clarins Dudak Rahatlatıcı Yağ Yorumları

bir alışverişçi söz konusu“Bu dudak yağının sevilmeyecek hiçbir yanı yok ve inanın bana, bende bir sürü farklı dudak yağı var. Bu, dudaklarımı yumuşatıyor ve bir miktar renkle nemlendiriyor.”

Birisi, “Harika kokulu ve uzun ömürlü. Her zaman tükenmesinin bir nedeni var” diye yazmıştı.

Yves Saint Laurent Beauty Rouge Volupté Shine Yorumlar

bir alışverişçi ısrar etti“Bu rujun rengiyle veya verdiği hisle karşılaştırılabilecek başka hiçbir şey yok. Kokusu bile harika!! Stokta kalmamasına çok üzüldüm ve arkası geldiği için çok mutlu oldum, stokladım!”

Bir başkası, “Bu ruj balsamına bayılıyorum! Çok güzel sürülüyor ve gölgesi parlak olmasına rağmen renkli. Tüm nedimelerim için bunlardan bir tane aldım ve sanırım onlara bayılacaklar.”

Trish McEvoy Güzellik Artırıcı Dudak Parlatıcısı

“Bu parlaklığın tüm tonları var ve şimdi birkaç tane daha eklendi. Hepsi güzel. Özellikle tüp boyutu ve uygulama kolaylığı gibi. Her zaman çantamda birkaç tane var. Tek başına veya dudak üstü rengi kullanıyorum. daha dolgun bir dudak görünümü,” bir müşteri yazdı.

Bir başkası, “Bu çok güzel bir dudak parlatıcısı. Güzelce sürülüyor ve dudaklarınızı harika hissettiriyor. Harika görünüyor!!! Her zaman sürüyorum. Parıltı sadece yeterli, çok fazla değil!! Tutarlılığım parlaklık mükemmel!”

Daha fazla harika güzellik fırsatı arıyorsanız, bir fiyatına iki Tarte maskarası alma fırsatını kaçırmayın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376051/get-5-lipsticks-for-the-price-1:-clinique-black-honey-charlotte-tilbury-pillow-talk-ysl-and-more?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir