1 Fiyatına 2 Peter Thomas Roth Temizleyici Alın


emin değilseniz alışverişmutlu müşterilerden gelen bu övgü dolu yorumlara göz atın.

Peter Thomas Roth Yaşlanma Karşıtı Temizleme Jeli Yorumlar

Uzun süredir temizleyici hayranı olan biri, “Bu ürünü yıllardır kullanıyorum. Cildimi temiz ve yumuşak bırakıyor. Daha da önemlisi cildimin kırılmasını önlüyor. Çok hoş kokuyor ve birazcık uzun yol gidiyor.”

Bir QVC müşterisi, “Burada hava çok sıcak ve nemli. Günün sonunda cildimin gerçekten temiz olduğunu ve bu temizleyicinin bunu yaptığını hissetmek istiyorum. Cildim temiz hissediyor ve yine de, hiç kurutmadı. Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi temizleyici. Bayıldım!!!”

Başka bir müşteri, “Bunu neredeyse beş yıldır kullanıyorum ve çok seviyorum. QVC’de ikisini birlikte paketlediklerinde satın alıyorum ve bunlar bana çok uzun süre dayanıyor. Bu, cildimi harika hissettiriyor ve cildimi asla tahriş etmedi. Kesinlikle tavsiye ederim.”

Birisi, “Bu ürün cildimi değiştirdi! Karma bir cildim var. T bölgem biraz yağlanıyor ve özellikle kışın yanaklarımda kuru bölgeler oluşuyor. Bu temizleyici bir hafta içinde cildimi dengeledi. Hassas bir cildim var ve eğer Bunu günde iki kez kullanın biraz kızarıyor ama birkaç dakika içinde geçiyor. Kurutmuyor ama iyi bir nemlendirici ve SPF kullanmalısınız.”

“Bu temizleyiciye bayıldım, hepsini denedim, bu yüzden bu seriyi kullanmaya karar verdim, iyi ki yaptım, vay canına, bu makyajın her bir parçasını çok az çabayla çıkarıyor, güzel kokuyor, güzel köpürüyor, gözenekleri kapatıyor, Bir QVC müşterisi, cilt temiz hissediyor, geride yağlı veya gresli kalıntı bırakmıyor, onu seviyorum, çok değerli” dedi.

Sadık bir müşteri, “Bu jeli yıllardır kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. Cildimde yumuşak ve temiz bir his ve görünüm bırakıyor. Bu, cildim için asla sert değil. 16 oz’luk iki şişe için çok fazla. … birlikte. Asla onsuz olmayacağım. Teşekkürler QVC ve PTR.”

Bir başkası, “Uzun yıllardır Peter Thomas Roth ürünlerini kullanıyorum. Her zaman olduğu gibi, bu ürün yüzünüzü ağır bir koku olmadan süper temiz hissettiriyor – sadece eski güzel temizlik!”

Cilt bakımı için alışveriş yaparken, oyunun kurallarını değiştiren bu yağ kontrol sisine bir göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375575/get-2-peter-thomas-roth-anti-aging-cleansing-gels-for-less-than-the-price-of-1?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir