1 Fiyatına 2 MAC Cosmetics Extended Play Maskara Alın


Alışverişten önce ek bilgiler istiyorsanız, MAC Cosmetics müşterilerinin bu incelemelerine göz atın.

MAC Cosmetics Extended Play Perm Me Up Kirpik Maskara İncelemeleri

Bir alışverişçi, “Şimdiye kadar kullandığım en iyi maskara ve yıllar boyunca çok denedim. Bana göz kamaştırıcı bir kirpik etkisi yapmıyor ama kesinlikle kirpiklerimi kaldırıyor ve gösteriyor!! silmek.”

Bir diğeri, “Elbette kirpik kıvırıcı yardımıyla süper düz kirpiklerimi tüm gün kıvrık tutan tek maskara bu! Maskarayı veya kendi üzerinizde noktalamak için makaranın ucunu kullanarak süper doğal görünmesini sağlayabilirsiniz. tüm asayı kullanarak süper dramatik çivili bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu maskara ile kestirdim ve hala harika görünmeleriyle uyandım. Bir şans ver!”

Bir başkası, “Bu maskara ile en iyi sonuçları alıyorum! Kirpiklerim ince ve seyrek ve 60’larımdayım. Bu maskara bana uzunluk ve hacim veriyor!”

“Günlük kullanım için bu maskarayı seviyorum, yıkanabilir olması aşkım. Oradaki her maskarayı denedim ama gözlerime transfer oluyor. Hacim kattığını düşünmüyorum ama yine de onu seviyorum, su geçirmez maskara korkunç Günlük kullanım için bu maskarayı denediğim için çok mutluyum. Umarım devam etmez. Ayrıca tüm gün kıvırcık düz kirpiklerimde kıvrılıyor, sadece onu seviyorum” diye yazdı bir maskara hayranı.

Bir müşteri, “Onu kesinlikle seviyorum. Asa sihir yapıyor, Kullanımı kolay, Her kirpiği kaldırıyor, üretilebilir, varlığından haberdar olmadığım kirpikleri buluyor. Bütün gün kalıcı.”

Maskara hayranı, “Bu maskarayı seviyorum! Kirpiklerimi kıvırıp bunu sürüyorum ve düşmüyorlar! Bütün gün şımarık, dolgun ve doğal görünüyorlar! Ekstra drama istiyorsam bir kat ekleyeceğim. aşırı 3D ve ayakta kalıyorlar!!!! Sevdim!”

Birisi, “Bu, TÜM maskaralarımın yerini aldı ve TÜMÜNÜ denedim. En dengeli maskara, çünkü tüm kutuları yeterince kapatıyor. Kıvrımı tutmak için su geçirmezliğe ihtiyacım var, ancak kirpiklerimi mahvediyordu. Bu yeterli sağlar. drama, kıvrılma tutar, su geçirmez (yeterli, onunla yüzemez) ve diğer topaklanan maskaraları çıkarmak daha kolaydır (lavaboda sıkışmış polimer parçaları yok) Normal Extended Play’den daha iyi fırça Evet, 2-3’e ihtiyacınız var yan/dikey kaydırmalı katlar. Ancak hacim/uzunluk, kolay çıkarılabilirlik ve giyilebilirlik paketin her yerinde bir yıldızdır. Yeterince tavsiye edemem!”

Daha fazla harika güzellik bulgusu arıyorsanız, Britney Spears, Jennifer Aniston, Kourtney Kardashian ve daha fazla yıldızın bu ünlü önerilerine göz atın.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336377/mac-cosmetics-extended-play-mascara-deal?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir